YATE WAGTAIL Lyžařské teleskopické hole
Kód: SH00042


Detailní popis produktu
Hůlky určené na skialpinismus, freeride a sjezdové lyžování. Pečlivý výběr materiálů zajišťuje, že jsou pevné a lehké zároveň. Horní díl je vyroben z karbonu a opatřen dlouhou rukojetí z EVA pěny, spodní díl je z hliníku. Utahování pomocí rychloupínáku SPEED LOCK. Prodloužené pěnové rukojeti umožňují pohodlný úchop v rukavicích i bez nich, nastavitelné poutko z měkkého popruhu nedře do ruky. Ocelové hroty. Hole jsou dodávány se dvěma talířky. Velký je speciálně tvarovaný do hlubokého sněhu a zároveň aby nepřekážel při chůzi. Dlouhý hrot s dvojitým závitem zabraňuje nechtěnému vyšroubování talířku.
Jaký je význam slova Wagtail?
Konipas (wagtail) horský je podle České společnosti ornitologické ptákem roku 2025. Konipas horský upřednostňuje především horské a kopcovité oblasti, které dávají vodním tokům potřebný spád a charakter řečišť. Proč zrovna konipas, když je to celkem běžný pták? Protože máme rádi přírodu a hory obzvlášť a nechceme přehlížet ani běžné a pro někoho obyčejné stvoření, které tyto oblasti obývá. Každá rostlina i tvor mají v přírodě své místo a je na nás, abychom jim toto místo ochránili.
| Materiál: | Karbon / aluminium 7075 |
| Počet dílů: | 2 |
| Barva: | černá - zelená |
| Délka: | 90 - 150 cm |
| Průměr tyček: | 18, 16 mm |
| Hmotnost: | 420g / pár |
Obecné informace o produktu
Záruční doba 24 měsíců
Výrobce Yate
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trekové hole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Značka: | YATE |
| Materiál: | carbon / aluminium |
| Hrot: | ocel |
| Rukojeť: | EVA pěna |
.png)