Stan HUSKY Extreme Falcon 2
Kód: 1H0-5562
Rychlé doručení
na jakoukoli adresu

Garance doručení
nepoškozeného zboží

DPD a ZÁSILKOVNA
Slovensko i EU
Související produkty
Detailní popis produktu
Stan Falcon ze série Extreme je skvělou volbou pro výpravu ve dvou. Oceníš ho při aktivitách jako je horolezectví, skialpinismus či cykloturistika. Tento dvouplášťový samonosný model s vnější konstrukcí je díky své nízké hmotnosti vhodný i na delší cesty.
Vlastnosti stanu Falcon 2:
- Velice jednoduchá a rychlá manipulace i v náročných podmínkách (silný déšť, prudký vítr).
- Stabilitu v nepříznivém počasí zajistí lehká a pevná duralová konstrukce s odlehčenými kolíky pro ukotvení .
- Zátěr materiálů vnějšího stanu i podlahy z polyurethanu zabraňuje průniku vody.
- Vysokou odolnost, prodyšnost a pohodlí zaručují kvalitní materiály, ze kterých jsou vyrobeny oba pláště stanu a podlaha.
- Komfortní vnitřní prostor se dvěma vchody pro dvě osoby a zavazadla.
- Kvůli použití v zimě je součástí výbavy stanu sněhový límec.
Specifikace:
| Rozměry | (Š × D × V )(Š × D × V ) 220 × 340 × 120 cm |
|---|---|
| Rozměry | (sbalený stan) 52 × 16 cm |
| Hmotnost | min./celková 3,8 / 4,2 kg |
| Konstrukce | dvouplášťový samonosný stan s vnější konstrukcí |
| Venkovní stan | 210T Polyester RipStop, PU zátěr 7 000 mm/cm², podlepené švy |
| Vnitřní stan | prodyšný Nylon 190T + síťová moskytiéra |
| Podlážka | 190T Polyester, PU zátěž 11 000 mm/cm² |
| Nosné tyčky | duralové tyče o ø 8,5 mm |
| Příslušenství | sněžné límce, duralové odlehčené kolíky, opravárenský set, kompresní obal |
Materiál:
Vnější stan: 210T Polyester Ripstop
Vnitřní stan : Nylon
Podlážka: 190T Polyester
Nosné tyčky: Dural
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | HUSKY |
| Barva: | tmavozelená |
| Počet osob: | 2 |
| Tyčky: | Dural |
.png)