HUSKY Vařič Sagitta
Kód: 1H0-0021
Rychlé doručení
na jakoukoli adresu

Garance doručení
nepoškozeného zboží

DPD a ZÁSILKOVNA
Slovensko i EU
Detailní popis produktu
Ultralehký plynový vařič Sagita je nepostradatelnou součástí každé outdoorové výpravy, náročné či nenáročné. Váží jen 45 ga litr vody přivede k varu do pěti minut (v ideálních podmínkách).
Připojuje se k plynové kartuši, a to závitem dle EN 417 o rozměru 7/16''
Vysoká výhřevnost.
| Hmotnost | 45 g |
|---|---|
| Rozměry | 38 x 52 mm (otevřený) |
| Materiál | ušlechtilá nerezová ocel, mosaz |
| Výkon | 2600 W |
| Zapalování | manuálně |
| Velikost trysky hořáku | 0,27 mm |
| Čas varu | Přibližně 5 minut (na 1 litr) |
Ušlechtilá nerezová ocel, mosaz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vařiče, palivo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | HUSKY |
| Materiál: | ušlechtilá nerezová ocel, mosaz |
| Výkon: | 2600W |
.png)