Termoska STANLEY The Stainless Steel All-in-One Thermal Food Jar 0.53L / 18oz
Kód: 10-01287-032
Rychlé doručení
na jakoukoli adresu

Garance doručení
nepoškozeného zboží

DPD a ZÁSILKOVNA
Slovensko i EU
Detailní popis produktu
Jídelní termoska Stanley je výborná volba. Praktická, o objemu 530ml. Praktický držák zabrání ztrátě lžičky, která je dodávána k termosce. Víčko je šroubovací a výborně těsní.
Barva: stříbrná
Vyrobeno z nerezové oceli 18/8
Hmotnost: 520 g
Objem: 530 ml
Tepelná výdrž - horké: 12 hodin
Tepelná výdrž - studené: 12 hod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | STANLEY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | STNLEY |
| Barva: | stříbrná |
| BPA free: | ano |
| Materiál: | nerezová ocel 18/8 |
| Objem: | 530 ml |
| Průměr: | 9,9 cm |
| Tepelná izolace - horké: | 12 hod |
| Tepelná izolace - studené: | 12 hod |
| Výška: | 17,5 cm |
.png)