HUSKY Thermopro zimní spacák Fleury -20°C
Kód: HC0-0231
Rychlé doručení
na jakoukoli adresu

Garance doručení
nepoškozeného zboží

DPD a ZÁSILKOVNA
Slovensko i EU
Detailní popis produktu
Spací pytel Fleury je vyvinut do extrémních podmínek. Své příznivce si najde mezi milovníky horských expedic, protože zahřeje i při velmi nízkých teplotách. Je vyroben z velmi kvalitních materiálů, které zaručující nižší hmotnost a objem pytle. Fleury je vybaven zateplovacím límcem, vnější a vnitřní kapsou, dvoucestným zipem s pojistkou a dalšími nezbytnostmi.
Vlastnosti:
- Výplň z Microfibre (100% polyester)
- Součástí standardní výbavy je zateplovací límec pro zvýšení tepelného komfortu.
- Značkový, zateplený dvoucestný zip s pojistkou pro snadnou manipulaci.
- Další výbava : vnější a vnitřní kapsa, tvarovaná oblast nohou, vnitřní zateplovací léga, stahování kapuce.
Specifikace:
| Náplň | Mikrovlákno (100% polyester) |
|---|---|
| Konstrukce | komorová |
| Vnitřní materiál | 100% nylon |
| Vnější materiál | 100% nylonový ripstop |
| Příslušenství | kompresní obal |
| Hmotnost | 1750 g |
| Doporučená maximální výška osoby | 195 cm |
| Rozměr sbalený | 40 x 23 cm |
| Rozměr | 85 x 210 cm |
Materiál:
VNITŘNÍ MATERIÁL: 100% Polyamid (Nylon)
VNĚJŠÍ MATERIÁL: 100% Nylon Ripstop
- Vysoká pevnost v tahu a oděru: díky ripstop vazbě se trhliny nešíří dále než po „čtvereček“ výztuže.
- Odolnost proti roztržení: právě kvůli ripstopové struktuře je materiál extrémně odolný vůči mechanickému poškození.
- Nízká hmotnost: i při velké pevnosti je materiál velmi lehký
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Thermopro |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | HUSKY |
| Barva: | blue/turquoise |
| Sezónní určení: | Zima |
| Teplotní určení: | -10 až -20°C |
| Možnost rozšíření: | Ne |
| Typ plnění: | Mikrovlákno |
| Hmotnost spacího pytle: | 1,21 - 2 kg |
| Výška postavy: | do 195 cm |
.png)