HUSKY Thermopro letní spacák Fuego -5°C
Kód: HC0-0228


Detailní popis produktu
Spací pytel Fuego se hodí pro různé outdoorové aktivity. Jeho největší výhodou je bezpochyby jeho malá velikost a ve svém batohu o hmotnosti 920 go něm ani nebudete vědět. Fuego je vybaven zateplovacím límcem, vnější a vnitřní kapsou, dvoucestným zipem s pojistkou a dalšími nezbytnostmi.
Vlastnosti:
- Výplň z microfibre (100% polyester)
- Extra nízká hmotnost 920 ga malé rozměry ve sbaleném stavu.
- Vysoká odolnost, pohodlí a izolační vlastnosti díky špičkovým materiálům na vnitřní i vnější straně.
- Značkový, zateplený dvoucestný zip s pojistkou pro snadnou manipulaci.
- Další výbava : vnější a vnitřní kapsa, vnitřní zateplovací léga, stahování kapuce
Specifikace:
| Náplň | mikrovlákno (100% polyester) |
|---|---|
| Konstrukce | komorová |
| Vnitřní materiál | 100% nylon |
| Vnější materiál | 100% nylon Ripstop |
| Příslušenství | kompresní obal |
| Hmotnost | 920 g |
| Doporučená maximální výška osoby | 195 cm |
| Rozměr sbalený | 29 x 15 cm |
| Rozměr | 85 x 210 cm |
Materiál:
VNITŘNÍ MATERIÁL: 100% Polyamid (Nylon)
VNĚJŠÍ MATERIÁL: 100% Nylon Ripstop
- Vysoká pevnost v tahu a oděru: díky ripstop vazbě se trhliny nešíří dále než po „čtvereček“ výztuže.
- Odolnost proti roztržení: právě kvůli ripstopové struktuře je materiál extrémně odolný vůči mechanickému poškození.
- Nízká hmotnost: i při velké pevnosti je materiál velmi lehký
Teplotní určení:
KOMFORTNÍ TEPLOTA značí údaj, který je pro výběr spacího pytle to pravé . Podle aktuální normy se při této teplotě za normálních podmínek ve spacím pytli pohodlně vyspí standardní žena (25 let, 60 kg, 160 cm) v uvolněné poloze a nebude cítit chlad.
LIMITNÍ TEPLOTA je údaj, který tě podle aktuální platné normy upozorňuje na spodní teplotní hranici , při které se za normálních podmínek vyspí ve spacím pytli standardní muž (25 let, 70 kg, 173 cm) ve schoulené poloze a ještě nepociťuje chlad.
EXTÉMNÍ TEPLOTA je podle aktuální platné normy údaj, který říká pozor . Tady se o komfortním spaní ani mluvit nedá, podle této teploty spací pytel si určitě nevybírej. Po překročení této teploty v lepším případě hrozí standardní ženě (25 let, 60 kg, 160 cm) nachlazení, v horším případě může nastat i vážné poškození zdraví.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Thermopro |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | HUSKY |
| Barva: | blue/mustard |
| Sezónní určení: | Léto |
| Teplotní určení: | -5°C |
| Možnost rozšíření: | Ne |
| Typ plnění: | Mikrovlákno |
| Hmotnost spacího pytle: | do 1,2 kg |
| Výška postavy: | do 195 cm |
.png)